למרכז הזמנת ארצי חייגו: 077-996-7286

איך לזהות מוצר ויאגרה מזויף ב-2023

תוכן עניינים

זיוף כדורים, תרופות ותכשירים הוא דבר שקיים כבר שנים רבות, ובעיקר תפס תאוצה עם הצלחתם של כמה וכמה כדורים ספציפיים. כך למשל, נתפסו לא מזמן מעל 30 אלף כדורי ויאגרה מזויפים בשווי של מאות אלפי שקלים.

תעשיית התרופות והתכשירים הטבעיים היא אחת מהתעשיות שיש בה הכי הרבה זיופים כאשר הסכנה במקרה זה היא לא רק באיכות המוצרים. אלא בסכנות בריאותיות ממשיות.  

ישנו מאבק משמעותי בתחום זה כאשר מטרת המאבק היא קידום החקיקה בנושא, החמרת ענישה והגברה של אכיפה. וכמובן העלאת המודעות של הציבור להימנעות מרכישת זיופים אלו ואחרים והקפדה על בדיקת המוצרים ומקוריות המוצרים.

איך לזהות ויאגרה מזויפת

ויאגרה בין אם טבעית ובין אם בצורת תרופה הפכה להיות מבוקשת מאד בשנים האחרונות. היות והתעשייה מתמודדת עם תופעה קשה מאד של זיופים, חשוב להבחין איך אתם מזהים מוצרים מקוריים ואיך אתם עולים על הזיוף.

רכישה של זיופים יכולה לבוא לידי ביטוי דרך רכישה במייל. רכישה אונליין דרך אתר שאינו מורשה. או רכישה במקומות שאינם בתי מרקחת המוכרים מוצרים פורמליים.

חשוב להבין שברגע שאתם רוכשים מוצר דמה, הוא לא רק לא משפיע ולא מביא לתוצאות הרלוונטיות אלא עלול גם להביא להשלכות בריאותיות מסוכנות. הרכבים כימיקליים שונים שאין בויאגרה המקורית לדוגמא, ותופעות לוואי מסוכנות ביותר.

כך תזהו זיופים:

  • עלון המשתמש

עלון המשתמש של ויאגרה אמור לכלול בתוכו אך ורק את שם התכשיר ולא שום שם אחר שהוא תחליף לויאגרה. חברה שאינה מוכרת ואין עליה פרטים או מבקשת מחירים נמוכים בצורה מחשידה. או גם מציגה מרכיבים של חומרים שאינם זהים לויאגרה, אלו דברים שחשוב לשים לב אליהם בקריאת עלון המשתמש.

  • אישור FDA

אישור הFDA לתכשירים למעשה יבהיר לנו שאלו מאושרים על ידי ארגון הבריאות האמריקאי. האישורים הללו אמורים להופיע על הקופסא, בנוסף לאישור משרד הבריאות הישראלי. אם האישורים הללו לא מופיעים על הקופסא בשום מקום, אלו זיופים מסוכנים.

  • מחירים

מחירים נמוכים באופן משמעותי הם הדבר הראשון שצריך להדאיג ולהחשיד אתכם. לרוב, הם הסימנים לזיוף. אל תתפתו ברכישת תרופות דרך מקומות שאינם מוכרים ובמחירים נמוכים מאד.

מהן הסכנות ברכישת ויאגרה מזויפת

חשוב לזכור שכאשר אתם רוכשים ויאגרה מזויפת אתם מסכנים את עצמכם. אתם רוכשים תרופה שאמורה לשפר את התפקוד המיני שלכם, ולא ליטול מרכיבים שעלולים לסכן את הבריאות. תרופות לשיפור תפקוד מיני, כל עוד הן תרופות ולא תכשירים טבעיים, אמורות להתאים במרשם רופא ולאנשים להם אין מחלות רקע.

בהנחה ואתם רוכשים תרופה עם מרשם, חשוב לרכוש את התרופה במקום המורשה למכור אותה ולא להתפתות לכל מיני הצעות שאינן מזוהות.

במידה ואתם רוכשים תכשיר טבעי ללא מרשם, תוכלו לרכוש את התכשירים הללו גם ויאגרה טבעית וגם תכשירים אחרים טבעיים באתרים המורשים לכך אונליין. או בבתי המרקחת המורשים למכירת התכשירים.

כיום קל לפתור בעיות זקפה גם עם תכשירים ללא מרשם. היות ואלו מגיעים במגוון של גילאים, ומשפיעים על חיי המין באופן משמעותי מאד. לא כולם רוצים, או מבקשים תרופות לשיפור התפקוד המיני ולכן לא תמיד חייב לטפל בכך באמצעות תרופות המעמיסות תרכובות כימיקליות.

החדשנות והטכנולוגיה מאפשרים לנו כיום לרכוש מגוון של מוצרים, גם מוצרים לשיפור חיי המין אונליין. ותוך כך, אנחנו יכולים ליהנות מחוויית קניה אונליין מכל מקום, בכל שעה, ולמשלוח עד הבית.

החיים החדשים שלכם מחכים לכם, והם במרחק של קליק אחד, ומספר שעות, ובמשלוח דיסקרטי.